DOM-KAT
GEALAN S 9000 passive hause
GEALAN S 9000 passive hause
gleria
Start

Aktualności

NOWE WDROŻENIA : OKNA LINII PASSIVE- HOUSE w systemie Gealan S 9000

13 Czerwiec 2015

NOWE WDROŻENIA : OKNA LINII PASSIVE- HOUSE w systemie Gealan S 9000

W okresie do końca czerwca 2015 roku firma Domkat wprowadza do oferty produkcyjno-handlowej Okna Nowej Generacji – w linii okien Passive-House- wykorzystywanych przy budowie domów i mieszkań pasywnych. Okna te gwarantują uzyskanie współczynnika Uf = 0,92 W/m2K.

Nowy system GEALAN S 9000 o głębokości 82,5mm łączy cechy i zalety uszczelnienia środkowego i oporowego. Szerokość systemu, sześć komór w ościeżnicy i skrzydle oraz spójny system rozmieszczenia uszczelek w trzech płaszczyznach są gwarantami dla doskonałej izolacji termicznej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszukujących nowych technologii i gwarantujących uzyskanie najwyższych na rynku parametrów izolacyjności cieplnej i oszczędności w stosunku do stale wzrastających kosztów energii cieplnej.

Okna linii Passive-House Gealan S 9000 oprócz szerokiej zabudowy profili są wykonane w technologii uszczelnienia środkowego MD- Mitteldichtung.

Oznacza to, że profile posiadają w standardzie trzecią uszczelkę gwarantującą, że przestrzeń fugi jest umieszczona w ciepłej komorze okna- dzięki czemu zimą nie ma problemu z przymarzaniem uszczelek, a okucia zlokalizowane w ciepłej komorze- w czasie eksploatacji mniej narażone na wilgoć i starzenie- przez co pracują dłużej i bezawaryjnie. Trzecia uszczelka dodatkowo jest wentylem bezpieczeństwa podczas intensywnych opadów deszczu, stanowiąc jakby naturalną, dodatkową blokadę dla deszczu i wody mogącej przedostać się do komory wewnętrznej okna.

Okna oparte o nowo wdrażany system dedukujemy dla osób, które planując budowę nowego domu lub dokonując wymiany stolarki chcą podążać za rynkowym trendem budownictwa energooszczędnego.

2010 domkat - Wszelkie prawa zastrzeżone