DOM-KAT
Start

okna, drzwi i witryny

GEALAN S 8000 IQ 74 mm

GEALAN S 8000 IQ 74 mm

GEALAN S 8000 IQ 74 mm

Producent: DOMKAT
System Gealan S 8000 IQ o szerokości 74 mm to 6-komorowe profile okienne z klasycznym skrzydłem prostym oraz ze skrzydłem zaokrąglonym (Round Line). Na okna z systemu S 8000 IQ decydują się osoby przykładające dużą wagę do wypracowania indywidualnego stylu i starające się nadać swoim mieszkaniom oryginalny i niebanalny wygląd. Kształtują w ten sposób własny charakter przestrzeni, wyrażając jednocześnie zamiłowanie do klasycznej estetyki i dobrej jakości. Okna z systemu S 8000 IQ cieszą oko klarownym, eleganckim prowadzeniem linii, miękkimi konturami i nieprzemijającą elegancją. Ascetyczny design dzięki wąskim powierzchniom licowym harmonijnie wpisuje się zarówno w nowoczesne jak i eklektyczne wnętrze.

Nowy sześciokomorowy system S 8000 IQ o głebokości 74 mm spełnia wszystkie wymagania wobec nowoczesnej techniki okiennej: ma dobre wlasciwości termoizolacyjne oraz skuteczny system ochrony przed hałasem i włamywaczami. Gwarantuje to bezproblemowe użytkowanie okien przez długi czas. Bardzo dobre właściwości termoizolacyjne pomagają nie tylko zmiejszyć koszty ogrzewania ale także w aktywny sposób przyczyniaja się do redukcji emisji dwutlenku wegla. Aby zapobiec tworzeniu sie grzyba i pleśni, można dodatkowo zastosować opantetowany systme wentylacji GECCO (GEALAN CLIMA CONTROL). Mała, inteligentna klapka zapewnia regulowaną wymianę powietrza zewnętrznego i wewnętrznego, poprawiając w ten sposób klimat pomieszczenia i komfort mieszkania

 

GEALAN S 8000 IQ 74 mm GEALAN S 8000 IQ 74 mm
Firma:
Imię:
Nazwa:
E-mail:
Telefon:
Temat:
Wiadomość:
W celu uzyskania szczególowych informacji dotyczacych danego produktu prosimy o wypelnienie powyzszego formularza. Skontaktujemy sie z Panstwem niezwlocznie po otrzymaniu wypelnionego formularza.
2010 domkat - Wszelkie prawa zastrzeżone