DOM-KAT
Start

okna, drzwi i witryny

GEALAN S 8000 IQ 74 mm

Producent: DOMKAT
System Gealan S 8000 IQ o szerokości 74 mm to 6-komorowe profile okienne z klasycznym skrzydłem prostym oraz ze skrzydłem zaokrąglonym (Round Line). Na okna z systemu S 8000 IQ decydują się osoby przykładające dużą wagę do wypracowania indywidualnego stylu i starające się nadać swoim mieszkaniom oryginalny i niebanalny wygląd. Kształtują w ten sposób własny charakter przestrzeni, wyrażając jednocześnie zamiłowanie do klasycznej estetyki i dobrej jakości. Okna z systemu S 8000 IQ cieszą oko klarownym, eleganckim prowadzeniem linii, miękkimi konturami i nieprzemijającą elegancją. Ascetyczny design dzięki wąskim powierzchniom licowym harmonijnie wpisuje się zarówno w nowoczesne jak i eklektyczne wnętrze.

IDEAL 4000

Producent: ALUPLAST
System 5 komorowy o głębokości zabudowy 70 mm z uszczelnieniem zewnętrznym

PROFIL DRZWIOWY IDEAL 4000

Producent: ALUPLAST
Drzwi są wizytówką domu, ponieważ już od wejścia podkreślają jego charakter. Bogata kolorystyka profili, praktycznie nieograniczone możliwości konstrukcyjne i możliwość doboru różnorodnych wypełnień, od klasycznych aż po ultranowoczesne, pozwalają swobodnie kształtować fasadę Państwa domów oraz zaznaczyć swoją indywidualność.

GEALAN S 9000 passive hause

Producent: DOMKAT
Nowy system GEALAN S 9000 o głębokości 82,5mm łączy cechy i zalety uszczelnienia środkowego i oporowego. Szerokość systemu, sześć komór w ościeżnicy i skrzydle oraz spójny system rozmieszczenia uszczelek w trzech płaszczyznach są gwarantami dla doskonałej izolacji termicznej. Okno to zaspokaja nawet najwyższe oczekiwania.
2010 domkat - Wszelkie prawa zastrzeżone