DOM-KAT
GEALAN S 9000 passive hause
GEALAN S 9000 passive hause
gleria
Start

O Firmie

O Firmie

Firma Domkat jest znanym i cenionym w regionie producentem prefabrykatów betonowych. Ten kierunek produkcji jest z powodzeniem rozwijany na przestrzeni kilkunastu lat. Firma specjalizuje się w produkcji elementów kanalizacyjnych, elementów budowy dróg i mostów oraz galanterii betonowej.
W 2008 roku zarząd firmy Domkat podjął decyzję o uruchomieniu produkcji stolarki okiennej PCV oraz ślusarki aluminiowej. Tak powstał nowy dział produkcji pod nazwą Domkat Stolarka. Decyzja ta była poprzedzona gruntowną analizą rynku, potrzeb i oczekiwań Klientów oraz możliwości powodzenia tejże inwestycji w okresie tzw. kryzysu gospodarczego.

Wnioski płynące z tej analizy potwierdziły iż "rynek" potrzebuje nowej jakości produktowej w segmencie stolarki. Ideą przyświecająca inwestycji było stworzenie przedsiębiorstwa produkującego najwyższej jakości stolarkę okienną PCV oraz ślusarkę aluminiową.

Firmie od samego początku istnienia towarzyszą inwestycje obiektowe stanowiące duże wyzwanie pod względem organizacyjnym, produkcyjnym, logistycznym oraz obsługi handlowej.
Przykłady takich realizacji jak chociażby stadion piłkarski w Krakowie (CRACOVIA), centra handlowe w Słupsku i Oświęcimiu (C.H. Pod Wiatrakami, Galeria NIVA, Leroy Merlin), salony samochodowe (Skoda, Citroen), obiekty użyteczności publicznej (Szkoły, Szpitale, Cenrum Kulturalno-Biblioteczne, Głowny Instytut Górnictwa). Przykłady te zostały zaprezentowane w dziale Realizacji.

Chcąc sprostać wysokim wyzwaniom jakościowym firma Domkat Stolarka od samego początku postawiła na nowoczesne, sterowane komputerowo linie produkcyjne, które znalazły swoje miejsce w zaadoptowanym specjalnie na ten cel kompleksie produkcyjno handlowym o łącznej powierzchni ponad 3 hektarów.

Oprócz jakości produktu na najwyższym poziomie firma postawiła na zadowolenie i satysfakcje Klienta osiąganą poprzez innowacyjność produktów, ich ekskluzywność, spełnienie norm ekologicznych, bardzo konkurencyjne terminy realizacji oraz fachową obsługę naszej wykwalifikowanej kadry technicznej i handlowej.

Firma Domkat Stolarka od samego początku współpracuje z największymi dostawcami w kraju i Europie w zakresie pozyskiwania surowców do produkcji stolarki PCV i ślusarki aluminiowej.
Do grona naszych partnerów możemy zaliczyć m, in.:
  • Aluprof S.A.
  • Yawal
  • Ponzio
  • Aluplast
  • Gealan 
  • Maco
  • GU
  • Glaspol
  • Press Glas
  • Effector

Dzięki konsekwencji i wytrwałości w działaniu firma Domkat Stolarka w krótkim czasie zdobyła zaufanie wielu klientów i partnerów handlowych w kraju i za granicą co pozwoliło na "wtargnięcie" przebojem do elity firm z branży okiennej.

Naszym nadrzędnym celem jest nieustanna poprawa satysfakcji Klientów. Starannie planujemy i wdrażamy nowe inwestycje tak aby sprostać oczekiwaniom rynku i nieustannie powiększać możliwości produkcyjne.

Domkat Stolarka jest solidnym i godnym zaufania partnerem otwartym na podjecie owocnej współpracy handlowej.
Wierzymy, że sukces naszych Partnerów Handlowych i Klientów oraz zaufanie naszych dostawców to podstawowe warunki powodzenia naszej firmy.
2010 domkat - Wszelkie prawa zastrzeżone