DOM-KAT
GEALAN S 9000 passive hause
GEALAN S 9000 passive hause
gleria
Start

OFERTA

OFERTA

Oferta firmy Domkat to wysokiej jakości stolarka okienno-drzwiowa PCV, ślusarka aluminiowa a także prefabrykaty betonowe.

W zakresie stolarki okienno-drzwiowej PCV firma Domkat oferuje wysokiej klasy produkty oparte o niemieckie systemy profili PCV Gealan oraz Aluplast, austriackie okucia obwiedniowe MACO oraz niskoemisyjne szyby zespolone o współczynniku przenikalności od U= 0,5.

Oferowana przez nas ślusarka aluminiowa bazuje na wiodących na rynku Europejskim systemach Aluprof, Yawal, Ponzio, Wikona. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać konstrukcje aluminiowe praktycznie w każdym z dostępnych na rynku systemów. Nasz dział projektów jest gotowy na najwyższej próby wyzwania architektoniczne czego dowodem są nasze realizacje, których próbkę możecie Państwo zobaczyć odwiedzając nasz dział "REALIZACJE".

Wyroby betonowe oferowane przez dział produkcji prefabrykatów to elementy budowy kanalizacji, dróg i mostów, "galanteria" betonowa. Znajdują one zastosowanie w budowie kanalizacji, modernizacjach dróg, mostów, autostrad, parkingów.

Nasze produkty posiadają wszelkie atesty i aprobaty.

Szczegółowy opis naszych produktów znajdziecie Państwo w dziale "KATALOG PRODUKTÓW"

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

 
 
 
2010 domkat - Wszelkie prawa zastrzeżone